ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים זה משהו שהעובדים מחכים לו בכל חברה או ארגון. יום כיף לעובדים, מטרתו לשבור קצת את השגרה היומיומית שיכולה לעתים קצת לשחוק, לעייף ולהוציא מאיתנו את מרבית האנרגיות, לגוון, לגבש בין כולם, לשבור את המתחים אם קיימים כאלו וקיימים כאלו כמעט בכל ארגון, בקיצור יום כייף מטרתו לעשות לעובדים כייף ולאפשר להם לחזור ביום שאחרי מחויכים ומלאי אנרגיות.

הפקת ימי כיף לעובדים בהתאמה אישית יתרונות

כדי שיום כיף באמת יהיה מוצלח, צריך לחשוב קצת מעבר למקום וזמן. הרי זה הכי קל למצוא איזה קאנטרי קלאב עם בריכת שחייה, לארגן אוכל ושתייה, מוזיקה ויאללה בלגן. היום לימי כיף לעובדים יש קצת מעבר לזה להציע, הם אמורים לספק סוג של ערך מוסף לעובדים.

רוצה לקבל יותר פרטים על השירות שלנו? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

לכן, חשוב להתאים את הסגנון של יום הכיף והתכנים שישתלבו בו לאופי הקבוצה, לגילאים של המשתתפים ובעיקר למטרות שלנו. לכן, עלינו להגדיר את המטרות מראש. אם למשל אנחנו נמצאים אחרי תהליך גיוס ארוך ויש בחברה שלנו לא מעט עובדים חדשים, היום יהיה שונה מאשר בחברה שבה כל העובדים ותיקים ומכירים זה את זה במשך שנים. כאשר מתכננים ומפיקים את יום הכיף בהתאם לאותם קריטריונים, לא רק שהעובדים נהנים מהיום שזו בעצם המטרה שלנו, הם גם זוכרים אותו, מרגישים שהשקיעו ביום ובהם מחשבה ויוצאים עם חוויה מעצימה, קצת מעבר לרק כייף.

אולי גם יעניין אתכם

איך עושים מפיקים ימי כיף לעובדים?

חברת R.I.L מתמחה בתכנון והפקה של ימי כיף לעובדים. ניתן לשלב את היום כייף עם מגוון של פעילויות חברתיות מסוגים שונים, סדנאות או הרצאות, לבחור האם לבצע את הפעילות במקום העבודה, בחיק הטבע כמו ביער למשל או במקום ייחודי אחר לבחירתכם. ניתן לשלב טיולים, אוכל ושתייה, קבלת פנים, פעילויות מגבשות, משימות ניווט, יום בספא או כל פעילות אחרת שמתאימה לאופי הקבוצה שלכם. לפני שמחליטים החלטות, חושבים על מטרות וכך ניתן לתכנן את יום הכיף בהתאמה מושלמת לצרכים של הקבוצה.

ימי כיף לעובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Check Our Feed