הפקת אירועים

  • צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
          

הפקת אירועים

 

במהלך החיים אנו משתתפים בסוגים שונים של אירועים בין אם זה במסגרת העבודה שלנו ובין אם כחלק מהמשפחה או קבוצת החברים אליה אנו משתייכים. בכדי שאירוע יופק כמו שצריך, עלינו לחשוב על כל הפרטים וזה מתחיל מכמות האנשים, דרך המקום שאנו בוחרים ועד התוכן שיתאים כמובן לכולם או לפחות לרוב המשתתפים.

איך מפיקם אירוע?

אירוע איכותי מופק בשלבים. בשלב הראשון אנו נפגשים עם הלקוח ומבינים בדיוק מה הצרכים שלו מהאירוע. יש המון אפשרויות, אטרקציות ופעילויות שניתן לשלב ולכן חשוב להבין את מטרת האירוע, האם מדובר בחגיגת יומולדת בה שמחה וכייף הם נטו מה שאנו רוצים להשיג, האם זה יום גיבוש לצוות מנהלים בחברת הייטק, כאשר המטרה היא לחבר בין כולם ולהעשיר את היום בסדנה מרתקת, או אולי זה בכלל יום כיף לקבוצת מתנדבים בבית אבות סיעודי שרוצים קצת להנות, לצחוק ולהתרגש. קהל היעד הוא הדגש החשוב ביותר לאורך כל תהליך התכנון וההפקה של האירוע.

בשלב הבא בוחרים מקום בהתאם לכמות האנשים כאשר כמעט כל אירוע יכול להיות כמעט בכל מקום בין אם באוויר הפתוח בפארק, חורשה, יער או על חוף הים ובין אם במקום סגור כמו אולם או גן. ניתן גם להפיק את האירוע אצלכם בבית. חשוב גם להתייחס כמובן למזג האוויר. בשלב האחרון מבצעים את כל התיאומים עם הספקים, הפעילויות השונות והאטרקציות שהם חלק בלתי נפרד כמובן מכל אירוע.

הפקת אירועים

למה אני צריך מפיק אירועים להפקת אירוע?

בגדול, כל אחד ואחת מאתנו יכול לעשות הפקת אירועים בעצמו. כל מה שצריך לעשות זה להבין פחות או יותר את הקונספט שעליו אנו בונים את האירוע, להבין כמה אנשים יש לנו, לבחור את האטרקציות, המיקום המדוייק, האוכל והמוזיקה.

יחד עם זאת, רובנו עסוקים במשימות היום יום ולא תמיד יש לנו פנאי לדאוג לכל הפרטים - קטנים כגדולים. לצוות ההפקה של R.I.L הפקות הכולל בין השאר אנשי שטח ולוגיסטיקה, מדריכי טיולים, מעבירי סדנאות, מרצים ועוד, יש לא רק את הניסיון בקיום הפקות מכל הסוגים ובכל סדר גודל אלא גם את הקשרים המתאימים כך שלמעשה אתם יכולים ליהנות מהפקה מדהימה המשלבת מגוון של פעילויות, סדנאות ואטרקציות במחירים מעולים ללא תחרות.

אילו סוגי הפקות אירועים אנו מציעים?

ימי גיבוש, ימי כיף לצוות ועובדים, ימי הולדת לילדים ומבוגרים, אירועי חברה, כנסים, השקות למיניהן, מסיבות ועוד…

אז קדימה! למה אתם מחכים? אם בעתיד הקרוב אתם צפויים לתכנן אירוע, כל מה שאתם צריכים הוא להשאיר את הפרטים שלכם במייל, באתר או בטלפון ואנו נחזור אליכם בהקדם כדי להפיק את היום המושלם עבורכם ועבור המוזמנים שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם