ימי גיבוש

  • צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
  • מתאים בכל גיל: משחקי גיבוש למבוגרים

    צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
צור קשר          

ימי גיבוש

וודאי יצאתם פעם עם החברים במסגרת כלשהיא לפעילות חברתית, או סדנא מעניינת.. זהו למעשה יום גיבוש.

ימי גיבוש לעובדים שלכם או ימי גיבוש לחברות, יכולים לארוך גם שעה אחת, גם במקום העבודה עצמו וגם בטבע ובשטח, או אפילו כמה ימים עם לינה, הכל תלוי בכם.. אם תרצו נוכל להפיק עבורכם יום גיבוש בצפון, או יום גיבוש במרכז, ואפילו יום גיבוש בירושלים.

זקוקים למידע בנושא הפקת אירועים? >>

נהוג להתחיל יימי גיבוש לעובדים \ ימי גיבוש לחברות עם קבלת פנים עשירה, פינוקי בוקר, קפה ותה, ומאפים טריים.. לאחר מכן פעילות גיבוש חווייתית בסגנון של סדנאות odt יכולה להעשיר מאוד את ימי הגיבוש שלכם, שילוב של אטרקציות בים וביבשה, טיולי טרקטורונים, פינוקי ספא, ארוחות צהריים "על האש", ועוד..

צוות המשרד ישמח לתת לכם יעוץ מקצועי ומקיף עם כל האופציות האפשריות לפעילויות שימלאו את יום גיבוש שלכם בכיף, הנאה, שחרור, וחוויה של פעם בחיים.

ניווטים עם משימות ביער בן שמן ובכל יער אחר בארץ הם פעילות מגבשת מאוד, את פתרונות הניווט יצטרכו המשתתפים לשבת ולפתור ביחד, רק אם ינחשו נכונה את התוצאה יוכלו לסיים בהצלחה את הפעילות.

ימי גיבוש לעובדים עם משימות בהן הרעיון המרכזי שעומד מאחוריהם הוא שללא שיתוף פעולה מצד המשתתפים בימי גיבוש, אין אפשרות להצליח במשימות, ולכן נדרש שיתוף פעולה מלא מכל אחד ואחד בקבוצה, הדדיות, אמון, הקשבה, ויכולת מנהיגות הם התכונות אותם יאמצו המשתתפים במהלך הסדנא, מה שתורם רבות לרוח ה"ביחד" של הקבוצה ולמוטיבציה ביום שלמחרת בעבודה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת יעוץ חינם ולשמוע על ימי גיבוש לעובדים שייצרו לכם דינמיקה חדשה במשרד

אולי יעניין אותכם גם:

אולי גם יעניין אתכם

רעיונות לימי גיבוש לעובדים

הפקת ימי כיף לקבוצות

ימי גיבוש לחברות

ימי כיף לעובדים

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם