ימי כיף לקבוצות

  • צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
  • צור קשר
          

ימי כיף לקבוצות

אמנם החיים בעולם המודרני מעודדים מפגשים יוצאי דופן דרך הרשת הגלובלית אליה אנו נחשפים, שיתופי פעולה ייחודיים מצד אחד, אך מהצד השני, פעמים רבות אנו לא באמת מכירים לעומק את האנשים שאנחנו נמצאים לידם במשך רוב היום, בין אם זה בעבודה ובין אם במסגרות אחרות כמו לימודים, התנדבויות, חוגים וכדומה.

בתא המשפחתי שלנו, פרט לסופי השבוע אנו מתקשים להיפגש כולם ביחד: ההורים, האחים, הסבים והסבתות, בני הדודים. בשל העובדה שאנו ההורים עובדים שעות רבות כל כך ולילדים יש את העניינים והלו״ז שלהם. בשביל זה נועדו ימי כיף לקבוצות.

אנו ב- R.I.L הפקות, מפיקים כבר למעלה מ-10 שנים ימי כיף עבור כל סוגי הקבוצות: משפחות, קבוצות של חברים טובים, צוותים, מנהלי צוותים, תנועות נוער, בתי ספר ועוד.

ימי כיף לקבוצות

היתרונות של ימי כיף לקבוצה בטבע

ימי כיף לקבוצה המופקים באופן ייחודי ובהתאמה מושלמת לצרכי הקבוצה ומהווים הזדמנות פז לקשר בין אנשים, בין אם קרובים ובין אם רחוקים זה מזה, להביא את כולם למקום שווה נטול מעמדות, לחבר ולהוציא החוצה המון דברים טובים.

אנו מקפידים שימי הכיף לקבוצות שלנו יהיו עבור כל חברי הקבוצה חוויה בלתי נשכחת, המשלבת המון רגעים מיוחדים ביחד.

ניתן לארגן ולתכנן יום כיף מגוון המשלב משחקי גיבוש בטבע, סדנאות ODT, טיולים, ביקורים במקומות מיוחדים כמו סיור ביקב למשל, פיינטבול, לייזר טאג ועוד ועוד…

זו ההזדמנות של כולנו לבחור מקום כאשר הפעילות יכולה להתקיים בפארק גדול מלא מדשאות ומשחקים, על חוף הים, ביער או בכל מקום אחר שעולה על דעתכם, להתחבר אל הטבע ובעיקר אל האנשים שנמצאים לידכם וכל כך קרובים אליכם.

ימי כיף לקבוצה המופקים על ידנו מאפשרים לכם להשאיר את כל התכנונים והתיאומים לנו ופשוט להגיע ולהנות מהיום הזה. ניתן גם לתאם ארוחה, הרצאות או סדנאות מסוגים שונים בהתאם לצרכים של הקבוצה. ימי הכיף מתאימים לכל הגילאים לאורך כל ימות השנה.

אז כל מה שנשאר לכם זה לייצור איתנו קשר בטלפון, במייל או דרך האתר ואנו יותר מנשמח לתכנן עבור הקבוצה שלכם את יום הכיף המושלם, חוויה בלתי נשכחת.

אולי גם יעניין אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם