פעילות ODT למבוגרים

אם חיפשתם ברשת פעילות לקבוצה, עם אלמנטים של גיבוש, עבודת צוות, ושיתוף פעולה, וודאי נתקלתם בפעילות ODT  למבוגרים כאופציה מועדפת על המון לקוחות ומפיקים. אז מהי בכלל פעילות ODT  למבוגרים? הסדנא היא אוסף של משימות תחרותיות ומהנות הדורשות מהמשתתפים יכולות של עבודת צוות, המון שיתוף פעולה, הקשבה, הנמכת האגו, ורצון לנצח!

פעילות ODT למבוגרים מועברת ע"י מדריכים מקצועיים ומיומנים של חברת R.I.L  הפקות, ומתאימה לקבוצות של חברים משותפים, מקומות עבודה שמעוניינים להפיק את התועלת הארגונית מה "ביחד" ואווירת שיתוף הפעולה שפעילות ODT למבוגרים יוצרת.

פעילות ODT למבוגרים

מיקום פעילות ODT למבוגרים יכול להיות על חוף הים, בחורשה סמוכה למקום העבודה, בפארק עירוני, או יערות קק"ל בכל הארץ. לצורך הפעילות אנחנו פורסים את המתקנים לפני הגעת המשתתפים למקום, רצוי להעשיר את החוויה עם קבלת פנים מפנקת ומוסיקה מתאימה, כדי להכניס את המשתתפים לאווירה, ולאחר מכן להתחיל בפעילות ODT.

אולי גם יעניין אתכם

המשימות ורמות הקושי של פעילויות ODT הם דברים שקשה לדעת מה יהיה בפועל אלא עד שנפגשים עם הקבוצה, לכל קבוצה יכולות שונות מהשנייה, חיבור ואינטראקציה שונים בין חברי הקבוצה, ולכן נכון לבנות פעילות ODT למבוגרים יחד עם הלקוח בתכנון מוקדם ובשלבים, כך שבתחילת הפעילות נעשה יותר פעילויות להפגת המתח, משימות היכרות, יותר פאן וצחוק, ולאט לאט נעלה את רמת קושי והאתגר, ונבנה יחד עם המשתתפים חווית הצלחה שתעודד אותם להמשיך ולתת מעצמם למען הקבוצה.

פעילות ODT למבוגרים הוכחה כיעילה מאוד למקומות עבודה שחווים בעיות תקשורת ביומיום, ואינטריגות בין קולגות במקום העבודה, הסדנא מצליחה לגשר על פערים גדולים, כיוון שכל המחסומים נעלמים כשאנחנו בטבע ולא בסביבת העבודה השוחקת וה "משעממת".

אנחנו בטוחים כי פעילות ODT למבוגרים עם צוות R.I.L  הפקות היא בחירה מצוינת עבורכם, נשמח להכיר גם אתכם ולהפיק עבורכם יום גיבוש עם פעילות ODT בלתי נשכחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *