ימי גיבוש לחברות

כל חברה מודעת לעובדה שללא צוות עובדים מסור, המורכב מאנשים שאפשר לסמוך עליהם, כאלה עם ראש גדול שאוהבים לעשות את מה שהם עושים ומתמסרים לעבודה שלהם, תהליכי צמיחה, גדילה והתפתחות לצד עמידה ביעדים ומטרות של הארגון לא יכולים להתקיים, לפחות לא כמו שהיינו מצפים. היום, בעידן שבו רבים מאיתנו עובדים המון שעות ונמצאים במשרד מהבוקר ולפעמים גם עד הערב, המודעות בכל מה שקשור להשקעה בעובדים שלנו גבוהה מתמיד. ימי גיבוש לחברות הפכו לחלק בלתי נפרד משנת הפעילות של כל ארגון שמכבד את עצמו ואת העובדים שלו.

ימי גיבוש לחברות

            מדוע שווה להשקיע בימי גיבוש לחברות?

1. הערכה – תכנון, הקמה והפקה של יום גיבוש לצוות העובדים בחברה גורם להם להרגיש שמעריכים את העבודה הקשה והמאתגרת שהם עושים לאורך השנה, גורם להם להרגיש טוב ולרצות להמשיך לעשות את העבודה הזו בהנאה ובכייף.
2. גיבוש – כל ארגון מגייס אחת לתקופה עובדים נוספים. צוותים מתחלפים ואחת הדרכים למזג בין האנשים, להכיר בין הוותיקים לחדשים, לשבור את ״המעמדות״ שנוצרים בין המנהלים לעובדים היא על ידי ימי גיבוש לחברות.
3. שבירת שגרה – היום יום יכול לשחוק אותנו ואת העובדים שלנו, בעיקר בארגונים שעובדים בצורה אינטנסיבית ולחוצה מאוד. יום גיבוש הוא דרך נפלאה לשבור את השגרה, לגוון ולהטעין את העובדים באנרגיה מחודשת.

אולי גם יעניין אתכם

            ימי גיבוש לחברות – למה עם R.I.L?

בראש ובראשונה בשל הניסיון. לחברת R.I.L ניסיון עשיר בהפקה, ארגון ותכנון של ימי גיבוש לעובדים בחברות. החברה מתמחה בארגון ימי גיבוש לחברות בהתאמה אישית לפי גיל העובדים, תחומי העניין שלהם ומטרת היום. שנית, ניתן לשלב את האירועים בחיק הטבע, לשלב ימי כייף עם פעילויות מאתגרות למטרת גיבוש, להפיק את האירוע המושלם במסגרת של כל תקציב ולשלב ערכים כמו הדדיות, אמון, הקשבה ויכולת מנהיגות.

לסיכום, יום גיבוש הוא MUST אחת לכמה חודשים בכל חברה, עסק או ארגון. ליום גיבוש מוצלח, כדאי לבחור באנשי המקצוע המתאימים כדי שמצד אחד העובדים יוכלו להפיק מהיום הזה את המיטב ומצד שני להנות מחוויה חד פעמית ובלתי נשכחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *