הפקת ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים

בואו נשים רגעת נושא  ימי כיף לעובדים במרכז, שכן זה משהו שהעובדים מחכים לו בכל חברה או ארגון. יום כיף לעובדים, מטרתו לשבור קצת את השגרה היומיומית שיכולה לעתים קצת לשחוק, לעייף ולהוציא מאיתנו את מרבית האנרגיות, לגוון, לגבש בין כולם, לשבור את המתחים אם קיימים כאלו וקיימים כאלו כמעט בכל ארגון, בקיצור יום כייף מטרתו לעשות לעובדים כייף ולאפשר להם לחזור ביום שאחרי מחויכים ומלאי אנרגיות.

הפקת ימי כיף לעובדים בהתאמה אישית יתרונות

כדי שיום כיף באמת יהיה מוצלח, צריך לחשוב קצת מעבר למקום וזמן. הרי זה הכי קל למצוא איזה קאנטרי קלאב עם בריכת שחייה, לארגן אוכל ושתייה, מוזיקה ויאללה בלגן. היום הפקת ימי כיף לעובדים דורשת  קצת מעבר לזה אבל התמורה גדולה מההוצאה, הפקת יום כיף לעובדים בצורה נכונה תשפר את תפוקת העובדים והחיבור בין אנשי החברה.

לכן, חשוב להתאים את הסגנון של יום הכיף והתכנים שישתלבו בו לאופי הקבוצה, לגילאים של המשתתפים ובעיקר למטרות שלנו. לכן, עלינו להגדיר את המטרות מראש. אם למשל אנחנו נמצאים אחרי תהליך גיוס ארוך ויש בחברה שלנו לא מעט עובדים חדשים, היום יהיה שונה מאשר בחברה שבה כל העובדים ותיקים ומכירים זה את זה במשך שנים. כאשר מתכננים ומפיקים את יום הכיף בהתאם לאותם קריטריונים, לא רק שהעובדים נהנים מהיום שזו בעצם המטרה שלנו, הם גם זוכרים אותו, מרגישים שהשקיעו ביום ובהם מחשבה ויוצאים עם חוויה מעצימה, קצת מעבר לרק כייף.

אולי גם יעניין אתכם

איך מתבצעת הפקת ימי כיף לעובדים?

חברת R.I.L מתמחה בתכנון והפקה של ימי כיף לעובדים. ניתן לשלב את היום כייף עם מגוון של פעילויות חברתיות מסוגים שונים, סדנאות או הרצאות, לבחור האם לבצע את הפעילות במקום העבודה, בחיק הטבע כמו ביער למשל או במקום ייחודי אחר לבחירתכם. ניתן לשלב טיולים, אוכל ושתייה, קבלת פנים, פעילויות מגבשות, משימות ניווט, יום בספא או כל פעילות אחרת שמתאימה לאופי הקבוצה שלכם. לפני שמחליטים החלטות, חושבים על מטרות וכך ניתן לתכנן את יום הכיף בהתאמה מושלמת לצרכים של הקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *