פעילות גיבוש לצוות

פעילות גיבוש לצוות 

פעילות גיבוש לצוות

אחד האתגרים המשמעותיים איתו מתמודדים מנהלי צוותים כמעט בכל ארגון או חברה קשור לתהליך הגיבוש של העובדים. במקומות עבודה רבים יש סוג של פילוג, לא כולם מצליחים לשתף פעולה עם כולם ופעמים רבות זה פוגע בתוצר האנושי, בהישגים, בצמיחה וגם בהצלחת הצוות.

אחת הדרכים להתגבר על האתגר הזה ואף לפתור אותו היא באמצעות פעילות גיבוש לצוות. פעילות מהסוג הזה עוזרת לשחרר את ״המטען״ שקיים בתוך סביבת העבודה, להחליף קצת את האנרגיות של הלחץ והעצבים במשהו מאוורר, רענן ונקי, לאפשר לעובדים להכיר אחד את השני ממקום אמיתי וכך להתגבש מה שישליך בעתיד גם על הפעילות בתוך הארגון. כמובן שאין הוקוס פוקוס, מדובר בתהליך שדורש סבלנות, התמדה ולא פחות חשוב בניית פעילות גיבוש לצוות שתתאים למטרות ולצרכים שלנו.

רוצה לקבל יותר פרטים על השירות שלנו? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

אולי גם יעניין אתכם

רעיונות לימי גיבוש לעובדים

הפקת ימי כיף לקבוצות

ימי גיבוש לחברות

ימי כיף לעובדים

אילו סוגי פעילות גיבוש לצוות יש?

  • סדנת ODT סדנאות שמתקיימות בחיק הטבע או במקום אחר שהוא לא המשרד ומשלבות מגוון של פעילויות באמצעותן ניתן להעביר לקבוצה מסרים בתחומים כמו עבודת צוות, גיבוש, יחסי אמון בין אנשים ועוד. הסדנא מאפשר להעביר ערכים ומסרים לקבוצה בדרך שאיננה שגרתית מה שתורם מאוד לתהליך גיבוש קבוצתית.

  • פעילויות ניווט דרך נוספת לגבש את הצוות היא לספק לו מאין אתגר ולהניע אותו לפעולה באמצעות טריגר. פעילויות ניווט בחיק הטבע הוכיחו את עצמן לא פעם כפעילויות המומלצות ביותר לגיבוש צוותים. ניתן לבנות מפת ניווט בדרגות קושי שונות, לבחור לוקיישן מעניין כמו חוף הים, יער או אפילו בתוך המים ולהפוך את היום למאין חוויה קסומה ועוצמתית.

  • גיבוש לצוות מגובש כמובן שאפשר גם לבחור במאין יום כייף כמו למשל להפתיע את הצוות ביום שלם בספא או בבית מלון, יום שכולו פינוקים. בדרך כלל, ימים כאלה מתאימים לצוותים שהם כבר די מגובשים וכל מה שאנחנו רוצים זה נטו לאפשר להם להירגע ולהנות.

לסיכום, יש כל מיני סוגים של פעילות גיבוש לצוות, כל מה שצריך זה להתאים את סוג החוויה לאופי הקבוצה ולמטרות שלנו. לחברת R.I.L ניסיון עשיר בתכנון, הפקה וארגון של ימים מהסוג הזה לקבוצות קטנות, בינוניות וגדולות.

פעילות גיבוש לצוות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *