ימי גיבוש לקבוצות קטנות

ימי גיבוש הם הכרח בכל תחום שהוא ולכל סוג קבוצה, גם אם מדובר בקבוצה קטנה. אל תמעיטו בערך שמקנה יום גיבוש באם מדובר במשרד/בית עסק גדול ממדים וגם אם מדובר במשרד קטן של מספר עובדים מצומצם. יום גיבוש לקבוצות קטנות חשוב באותה מידה ומניב אותן תוצאות חברתיות התורמות לתפוקה בעבודה בהתאם.
יום גיבוש לקבוצה קטנה אינו רק כדי שהעובדים יאמרו ״איזה כיף יום מחוץ למשרד״, אלא יום גיבוש אכן תורם לגיבוש הקבוצה באשר היא ובכך תורם לעבודה בפועל.

יום גיבוש לקבוצה קטנה קווים לדמותו

אז כן, יום גיבוש לרוב הוא יום כיף מחוץ למשרד המתאפיין בפעילויות חברתיות שונות אם מדובר במשחקים חברתיים כאלה או אחרים, או פעילויות יותר פיזיות כמו טרקטורונים, פעילויות ימיות וכיוצ״ב ואף פעילויות אישיות יותר כמו ספא.
הרעיון ביום גיבוש בשורה תחתונה לגבש את צוות העובדים או הצוות בכלל, הגיבוש נעשה ע״י פעילויות משותפות אחד עם השני/ה וכך אנו לומדים לסייע אחד לשני ולהסתייע אחד בשני, אט אט בעת הפעילות אנו לומדים להכיר לעומק יותר טוב את חברנו לקבוצה וכך נוצרת אמפתיה שבאה לידי ביטוי בעבודה בתפוקה במשרד באכפתיות מהעובדים ומהמנהלים.
ימי גיבוש מגיעים בצורה שאתם מבקשים שיהיו ולכמה זמן שאתם רוצים, יכול להיות לכמה שעות ואף למספר ימים עם לינה, זה כמובן תלוי באופי העובדים והקבוצות, אם מדובר ביום גיבוש לקבוצה קטנה של חברה צעירים, אז אולי לינה תתאים, אם מדובר במשרד של אלפי אנשים, אז אולי יתאים יותר יום גיבוש של יום אחד.
בדר״כ ימי גיבוש יהיו עם אפשרות כיבוד, בין אם כיבוד קל, ארוחות בוקר, ארוחות בכל היום, שוב תלוי באופי היום ומהן הדרישות והציפיות שלכם.

מי אנחנו?

אנחנו עורכים ימי גיבוש בצורה מקצועית, חברתית ומרתקת. אנו ר.י.ל הפקות – מתמחים בהפקת אירועים וימי גיבוש לקבוצות קטנות וגדולות כאחד לרבות יום גיבוש בצפון הארץ.
אנחנו נדאג לאירוע מתחילתו ועד תומו בלי יוצא מן הכלל. חשובים לנו מספר אלמנטים בעת יום גיבוש:

  1. אנו רוצים ודואגים שהיום הספציפי יהיה כייפי שובר שיגרה, כי אנו יודעים כמה שיגרה יכולה שוחקת, ימי גיבוש שלנו מאפשרים את האתנחתא הרצויה מהיום יום.
  2. אכפת לנו מהיחידים, מהאינדיבידואלים ולא רק ממכם כקבוצה, אנו רוצים שכל אחד ואחת יצאו מרוצים, מחויכים, אולי עייפים אבל לחלוטין עם אנרגיות חיוביות.
  3. אנו דואגים ואכפת לנו מהפעילויות עצמן כקבוצות ונדאג שכולם ירצו להשתתף ולקחת חלק בתהליך הגיבוש.
  4. אנחנו מציעים מגוון פעילויות לרבות סוג ODT, כלומר Out Door Training, פעילות זאת היא בעצם סדנאות שונות המורכבות מעבודה פיזית ושיתופי פעולה, עזרה הדדית, לתת ביטחון זה לזו, עבודת צוות, הסדנאות אלו לרוב מורכבות ממתקני עץ וחבלים אשר מאפשרים עם לתת לגוף לזוז וגם למוח לעבוד.
  5. מזון, אנחנו יודעים כמו חשוב ומקרב אוכל טוב, אז נציע לכם ארוחות בוקר עם קפה ותה וארוחות נוספות טעימות ודשנות שיתנו לכם כוח להמשיך את היום.
  6. אנחנו באופן אישי מבינים את הצורך העז ביום שכזה ורואים את היום הגיבוש לא כעבודה גרידא, אלא יותר כעבודה עם חברים, ואנו נצא חברים בסוף היום.

לסיכום

יום גיבוש הוא יום חשוב לקבוצות קטנות כגדולות, אל תוותרו על ימים אלה מפאת חוסר זמן, כי תמיד יהיה חוסר זמן ביום עבודה נתון, אבל כן צריך לעצור להריח את השושנים וכן כדאי לתת לעובדים יום ערך מוסף שלא תצא להם הרוח מהמפרשים. הגעתם לאתר הזה כי אתם מחפשים את היום הגיבוש הנכון לעובדים שלכם, לקבוצה שלכם, אז אם אתם מחפשים יום גיבוש עם טוויסט, עם ערך מוסף – זה אנחנו.

אולי יעניין אותך גם:

רעיונות לימי גיבוש לעובדים

הפקת ימי כיף לקבוצות

ימי גיבוש לחברות

ימי כיף לעובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *