בשנים האחרונות ימי כיף וימי גיבוש לקבוצות במרכז הפכו לאחד מבין השירותים המבוקשים. מנהלי וראשי צוותים מחפשים דרכים מקוריות בכדי לגבש ולקרב בין האנשים שעובדים תחתם ובכלל, הימים הללו מתאימים לא רק לקבוצות של עובדים אלא לכל קבוצה שהיא: תנועות נוער, חבר’ה לפני צבא, תלמידי בית ספר, קבוצות של פנסיונרים, קבוצות של מתנדבים בעמותה או ארגון ועוד.

יש לכך כמה סיבות. ראשית כל, ככל שהזמן עובר, אנשים נמצאים יותר ויותר זמן בעבודה מה שגורם בין השאר לשחיקה גבוהה יותר ולציפייה להערכה על המסירות והעבודה הקשה היומיומית. שנית כל, בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, אנשים פחות מתקשרים אחד עם השני כמו בעבר, יש המון נתק והתקשורת פעמים רבות נעשית במיילים ובאמצעות שימוש ברשתות חברתיות דוגמת פייסבוק למשל. הדרישה לימי כיף וימי גיבוש איכותיים המשלבים בין פעילות פיזית מאתגרת מגבשת לבין תכנים איכותיים הולכת וגוברת.

ימי כיף לקבוצות במרכז

למה לבחור ביום כיף לקבוצות במרכז עם R.I.L הפקות ?

מה משלבים בימי כיף למרכז?

יש כל כך הרבה אטרקציות שאפשר לשלב בימי הכיף כמו למשל טיולים רגליים, ממש כאלה כמו של פעם, חיבור אמיתי לטבע ולנופים המדהימים של ארץ ישראל, טיולי טרקטורונים, ג’יפים או ריינג’רים, טיולי רכיבה, טיולי יקבים, פיינטבול ועוד…

ניתן גם לשלב בנוסף לפעילויות ולאטרקציות או כחלק מרכזי מכל יום הפעילות סדנאות ODT – פעילות ייחודית המאופיינת בשיתוף פעולה מלא בין אנשי הצוות, היכרות מעמיקה, תקשורת וערכים כמו מעורבות הדדית, עבודת צוות, אמון הדדי ועוד…

ימי כיף במרכז הם דרך נפלאה, מקורית וייחודית ליצור חוויה מגבשת מעמיקה, יום כזה שהחבר’ה שלכם לא ישכחו עוד הרבה זמן, יום שכל אחד ואחת בקבוצה מביאים את עצמם ובאים לידי ביטוי, יום שאפשר ללכת איתו הבית עם חיוך רחב על השפתיים ולהגיד זה היה טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *