ימי כיף לקבוצות בדרום

עבודה היא דבר שוחק. בין אם אתם מנהלים צוות עובדים בחברת הייטק, אחראים על מחלקת מכירות ושיווק בחברה כזו או אחרת ובין אם מנהלים מפעל לייצור או לוקחים חלק במשרד פרסום עם הרבה מחלקות, העובדים שלכם וודאי מרגישים את השחיקה.

העולם המודרני בו אנו חיים גורם לנו לנסות ולהוכיח את עצמנו כל הזמן, נון סטופ, ממשימה למשימה, מפרויקט לפרויקט, לרצות להתקדם בסולם הקריירה והתחרות הזו היא ללא כל ספק שוחקת.

כאן אנחנו מנהלי חברות, מנהלי צוותים וועדי עובדים נכנסים לתמונה – התפקיד שלנו הוא בין השאר להסתכל לעובדים שלנו בעיניים ולהעניק להם אחת לכמה חודשים יום אחד של כיף, יום שבו הם יצברו חוויות, יכירו זה את זה, יום בלתי נשכח.

כבר 10 שנים שאני והצוות המדהים שלי מפיקים ימי כיף לקבוצות בדרום. הייחודיות שלנו היא בכך שכל תהליך תכנון יום הגיבוש ואין זה משנה מהם מאפייני הקבוצה: אנשי הגיל השלישי, קבוצות של תנועות נוער, בתי ספר או מחלקת שיווק, מותאם באופן ספציפי לאנשים בקבוצה מא׳ ועד ת׳. בנוסף, כל תהליך ההפקה נעשה דרכנו החל מתיאום המקומות שבהם הפעילות תתקיים, דרך בחירת האטרקציות, הדאגה לארוחות באותו יום…כך שאתם בעצם לא צריכים להתעסק עם שום דבר פרט לבחירת היום והשעה של יום הכיף לקבוצה שלכם.

ימי כיף לקבוצות בדרום

אז מה אנחנו מציעים לכם?

מגוון של פעילויות ואטרקציות כמו למשל טיולי שטח, טיולי ג’יפים, פיינטבול או לייזר טאג, טיולי רכיבה, טיולי טרקטורונים או ריינג’רים ועוד. בנוסף ניתן לשלב סדנאות ODT – out door training – אימון מחוץ לקופסא המשלב בין פעילות מאתגרת, גיבוש והכי חשוב – פאן.

איך בונים ימי כייף לקבוצות בדרום?

אין הגבלה למקום אחד, ניתן לקיים ימי כיף לקבוצות בדרום בכל מקום שבא לכם עליו כאשר ניתן לבחור ביער יתיר, יער להב, יער המלאכים או כל מקום אחר שעולה על דעתכם.

אולי גם יעניין אתכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *