ימי גיבוש – כל מה שרציתם לדעת

יום גיבוש הוא כבר מזמן לא יום מפגש סטנדרטי בו מתכנסים אנשים השייכים לקבוצה כזו או אחרת, יום גיבוש מוצלח הוא יום שלוח הזמנים בו תוכנן עם הרבה מחשבה, יצירתיות תוך התאמה מדויקת לקהל היעד לצד בחירת מקום ייחודי התואם את צרכי הקבוצה ואת מטרות היום.

כשקבוצה פונה אלינו, קודם כל חשוב לנו להבין מי זו הקבוצה, מי הם האנשים שמגיעים אלינו, מה מחבר אותם זה לזה – האם זה מקום העבודה, מקום בו הם מתנדבים או כל דבר אחר, מה ממוצע הגילאים ולא פחות חשוב – מהן המטרות של יום הגיבוש ורק אז אנו יכולים להתחיל לבנות אותו עם הרבה מחשבה, יצירתיות והקפדה על ערכים כמו שיתוף פעולה, הדדיות, חברות והרבה מאוד כיף.

ימי גיבוש

ימי גיבוש – למי ואיפה?

ימי הגיבוש אותם אנו מפיקים ב- R.I.L כבר למעלה מ-10 שנים מתאימים לכל סוג של קבוצה: ימי גיבוש לעובדים בחברות גדולות, בינוניות או קטנות, ימי גיבוש לתנועות נוער, למשפחות, לקבוצת מתנדבים, לצוותי מנהלים ועוד. את יום הגיבוש אפשר לתכנן איפה שאתם רוצים בין אם זה בחיק הטבע בפארק או בחורשה, במקום סגור ואפילו אצלכם בארגון, במפעל או בבית.

בימי הגיבוש ניתן לשלב אינספור סוגים של פעילויות, ביקורים במקומות ייחודיים, אטרקציות, טיולים, סדנאות ועוד.

הניסיון שלנו בחברת R.I.L בתכנון והפקת ימי גיבוש לצד הקשרים שצברנו במהלך השנים עם קשת רחבה ומגוונת של ספקים יחד עם אנשי המקצוע הפועלים למען יום גיבוש איכותי, מאפשרים לנו לייצור יום התואם באופן מדוייק לצרכי הקבוצה ומעניק חוויה בלתי רגילה שמחברת בין אנשים בטבע ומגבשת אותם אחד עם השני בצורה קצת אחרת.

אז אם אתם מתכננים יום גיבוש לקבוצה שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לייצור איתנו קשר דרך האתר, במייל או בטלפון ונשמח לסייע לכם בתכנון והפקת יום הגיבוש המושלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *