ארגון פעילות לילדים דורש השקעה רבה של זמן, אך בעת שאתם חוברים אל חברת הפקות מובילה אתם יכולים להפקיד את המלאכה בידיהם ופשוט ליהנות מהדרך. כידוע, ילדים מסתמנים כקהל שקשה לרצות אותו, אך בעת שעומלים על הפקה מושקעת, יצירתית ומקורית – הם מביעים שביעות רצון רבה ואין סיפוק גדול מזה.

אתם מעוניינים לצאת לדרך עם הפקת פעילות לילדים שהמטרה שלה היא גיבוש הילדים? פעילויות גיבוש לילדים נערכות במסגרות רבות לרבות תנועות נוער, גיבוש לפתיחת שנת הלימודים וגיבוש במסגרת קייטנות בחודשי הקיץ. פעילות גיבוש מבוססת על שיתוף פעולה, הקשבה והדדיות – כאשר את כל אלו ניתן לשזור בפעילות שאתם מתכננים. רגע לפני שאתם בוחרים את הפעילות הנבחרת, לפניכם 5 טיפים מובילים לארגון פעילות גיבוש לילדים!

1.הוציאו את הילדים מאזור הנוחות שלהם

הילדים של היום מכורים למסכים ולישיבה ממושכת. לא רק שפעילות שכזו לא מגבשת את הילדים, אלא שהיא משאירה אותם גם באזור הנוחות שלהם, מה שאומר בהכרח כי הם לא יתרגשו מיום הכייף שאתם מתכננים להם. ימי כיף וגיבוש צריכים להיות שונים מהשגרה ולהעניק לילדים טעם אקזוטי ושונה. על כן, פעילות הגיבוש יכולה להתקיים תחת כיפת השמיים עם פעילויות מאתגרות הכוללות הליכה על חבל, רכיבה על אופניים, משחק מאתגר של ירי כדורי צבע וכדומה.

2.התאימו את מספר הילדים לאופי הפעילות

חשוב מאד ליצור שידוך הרמוני בין אופי הפעילות ובין מספר המשתתפים. ישנן פעילויות המתאימות לכמה ילדים בודדים, וישנן פעילויות שעל מנת להפיק מהן את המיטב נדרשים עשרות ילדים. על כן, כדאי לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם נציגי חברת ההפקה איתה אתם עובדים על מנת לבחור את הפעילות המתאימה ביותר ליום הגיבוש שאתם עורכים.

הטיפים הגדולים לארגון פעילות גיבוש לילדים!

3.הסתייעו בחברה מקצועית המפיקה ימי גיבוש

אז כאמור, חברת הפקות מובילה ומקצועית היא זו שתוביל את יום הגיבוש שאתם עורכים לילדים. עבודה עם חברת הפקות מומלצת מכמה סיבות: ראשית, החברה יודעת להתאים את הפעילות המתאימה ביותר בהתאם לצרכים שלכם, והיא גם זו המכירה את מיטב הפעילויות המומלצות והחדשות ביותר שיכולות להפתיע, לרגש ולגרום לילדים הנאה רבה. מעבר לכך, בעת שאתם חוברים אל חברת הפקות את גם חוסכים מעצמכם את כל ההשקעה הרבה בהפקת האירוע שגוזלת מכם לא מעט. יש מי שעושה הכל בשבילכם – מא' ועד ת'!

4.דאגו לפעילות המבוססת על הדרכה

ישנן פעילויות גיבוש לילדים בהן על הילדים להפעיל את עצמם. התוצאה? כאוס גדול, יום גיבוש ללא מסגרת ובעיקר חוסר עניין מצד הילדים. לעומת זאת, ישנם ימי כייף וגיבוש המבוססים על הדרכה ישירה של מדריך המוביל את יום הגיבוש ואת הילדים המגיעים לחגוג. הדרכה מקצועית שכזו יכולה לבוא לידי ביטוי בכל פעילות ופעילות לרבות מטווחי הירי לילדים בגילאים מתאימים, משחקים של ניווט ביערות תחת כיפת השמיים, סדנת אפייה ייחודית של פיתות בטאבון, משחק אומגה וגשר חבלים.

5.שמרו על הפעילות בסוד…

והכי חשוב: שמרו על אפקט ההפתעה! יום גיבוש אינו יום שנערך חדשות לבקרים ולרוב מדובר על פעילות המגיעה רק פעם אחת בשנה. אין דבר מהנה יותר מאשר הפתעה גדולה המציפה את הילדים. בעידן של היום, קל לילדים לקבל מידע על הפעילות שאתם מכינים להם – בין היתר עם צפייה בסרטונים של הפעילות שאתם מתכננים. על מנת שהם אכן יצללו להפתעה מגבשת וחברית, שמרו על הפעילות בסוד וכך תזכו גם אתם לעורר בילדים אפקט של WOW שימנף את החוויה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *