רעיונות ליום גיבוש לעובדים

לוח השנה שלכם גדוש בפגישות, מטלות ואירועים עסקיים שונים שעליכם להגיע אליהם. לצד כל התאריכים התפוסים, ישנו גם תאריך המוקדש ליום הגיבוש לעובדים שלכם. עובד טוב הוא עובד שטוב לו, וגם אתם מודעים לכך שעל מנת לשקף בפני העובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים את עבודתם, עליכם לפנק אותם ביום גיבוש חברתי! מעבר להנאה הגדולה שביום שכזה, הרי שגם אתם זוכים לגבש את הצוות שהופך מלוכד יותר וכך גם עתיד לעבוד טוב יותר עבורכם.

החיים המודרנים הביאו אתם המון דברים טובים, אך הם גם מגלמים בתוכם המון שעות עבודה שהעובדים שלכם משקיעים בעסק שאתם הקמתם. אם אתם מחפשים רעיונות ליום גיבוש, הדרך שלכם להשקיע בחזרה היא עם יום גיבוש מפנק בצפון!

אילו פעילויות זמינות לכם ביום זה? בין היתר טיולים הנערכים בטבע, עמק ונחלים הכוללים שלל אטרקציות מפתיעות! אז איך אתם הולכים לפנק את העובדים שלכם? לפניכם כמה רעיונות ליום גיבוש מחלקתי:

יוצאים מאזור הנוחות: סדנאות ODT

הדרך שלכם להפתיע את העובדים ואכן ליצור גיבוש שישרת אתכם גם במסגרת בית העסק שלכם היא עם פעילות יוצאת דופן! בכדי לגבש את העובדים עליהם לעבוד בשיתוף פעולה למען מטרה אחת שתשרת את כולם. חברת הפקה מובילה ומקצועית תוכלו להתאים לכם את הפעילות ההולמת ביותר את המטרות והצרכים שלכם, כאשר אחת הפעילויות המועדפות ביותר על בתי העסקים הינה פעילות המוכרת כפעילות ODT. פעילויות אלו מבוססות על התנסות בשטח, כאשר כל פעילות יכולה להיות בעלת אופי שונה לחלוטין.

דרך הפעילות מעבירים תכנים של יחסי אמון בקבוצה, הדדיות, החשיבות של עבודה בקבוצה וכדומה. פעילות שלכאורה נדמה כי היא מתחילה ונגמרת במתקני עץ וחבלים, מגלמת בתוכה הרבה יותר וכך הצוות שלכם מתגבש לאורך יום הכייף שאתם עורכים להם. על כל העובדים שלכם לעבוד יחד ככוח אחד ביום הגיבוש, ממש כמו בשגרת העבודה שלהם.

מתגבשים באמצעות מלחמת כדורי צבע

עוד רעיונות ליום גיבוש מחלקתי כיפי ואחת הפעילויות החביבות ביותר על מנהלי העסקים והעובדים גם יחד היא פעילות של ירי בכדורי צבע. מדובר על חגיגה צבעונית ומאתגרת הכוללת בתוכה אלמנטים של שיתוף פעולה, אתגר וחתירה אל עבר המטרה. ביום גיבוש מסוג שכזה מתחלקים העבודים שלכם לקבוצות, כאשר על כל קבוצה לתקוף את הקבוצה היריבה עם כדורי צבע. מדובר על פעילות משעשעת ומחוייכת ששביעות הרצון ממנה גבוהה מאד.

3 רעיונות מדליקים ליום גיבוש לצוות העובדים בצפון הארץ!

רכיבה על אופניים: פשוט להנות מהדרך

פעילות נוספת שיכולה להנעים את זמנם של העובדים שלכם ביום הגיבוש היא רכיבה על אופניים. אנשים עובדים, ובעיקר אלו העובדים לאורך שעות רבות, לא אחת מלינים על כך שהם נמצאים במצב סטטי לאורך שעות היום כאשר פעילות גופנית אינה נכללת בלוח הזמנים שלהם. רכיבה על אופניים, ובעיקר כזו שהיא משותפת לכל צוות העובדים שלכם, מייצרת אווירה נעימה, חברתית ומגבשת הכוללת בתוכה את הנעת הגוף, טון חברי ומגבש והנאה מדרך נפלאה ומוריקה באתר שתבחרו.

פינוק ספא משותף לכל עובדי המשרד

ולפעמים, הדרך לקחת פסק זמן משגרת העבודה הקדחתנית היא באמצעות טיפולי ספא מפנקים. ימי הגיבוש יכולים להתחיל בארוחת בוקר משותפת, נשיאת דברים של מובילי העסק, חלוקת תעודות הצטיינות לעובדים ומיד לאחר מכן יוקדש היום לאטרקציה הנבחרת. שימו לב כי גם יום ספא יכול לגבש את העובדים שלכם, שכן הגיבוש נוצר באמצעות החוויה המשותפת לה שותפים כל העובדים שלכם! ניתן לבחור את מתחם הספא החביב עליכם בתיאום עם חברת ההפקה, כאשר נלקחים בחשבון פרמטרים כמו תקציב, לוקיישן נבחר והתאמה אל מזג האוויר.

עוד באתר:

ימי כיף לעובדים

פעילות גיבוש לצוות 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *