במרכז: חוגגים יום גיבוש לצוות העובדים!

למרות שרבים סבורים כי יום גיבוש חייב להיות בהכרח יום ארוך המתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ומסתיים בשעות הערב המאוחרות, כדאי שגם אתם תדעו כי אם ישנו אירוע שבו חשובה האיכות ולא הכמות הוא יום הגיבוש שאתם מפיקים לעובדים שלכם. מה שקורה המון פעמים בעיקר בארגונים גדולים הוא שעמיתים לעבודה בתוך אותו המשרד מעולם לא החליפו מילה, וכל האינטראקציה שלהם מתבססת אך ורק על התכתבות במיילים. על מנת לחזק את הקשרים החברתיים וגם המקצועיים בבית העסק שלכם, חובה להשקיע בפעילות גיבוש. כמה זמן צריכה להיות הפעילות? כמה שרק תרצו, כאשר הדגש הוא על תוכן הפעילות והמסרים המועברים בה.

יום גיבוש באזור המרכז יכול לכלול אווירה אורבנית בעיר תל אביב, אך הוא גם יכול להתנהל בכותלי המשרד שלכם. ככלל, מאחר ומדובר בסופו של דבר על אירוע, כדאי לצאת מהמשרד על מנת לשבור את טעם השגרה ולאפשר לעובדים שלכם לזנוח את כל המטלות שלהם – פיסית ומנטלית, ולהתמסר לתכני יום הגיבוש שעתידים לגבש אותם!

במרכז: חוגגים יום גיבוש לצוות העובדים!

הרעיון המרכזי של יום הגיבוש

חגיגת אירוע גיבוש באזור המרכז מציעה לכם אינספור אפשרויות: החל מפינוק משותף לכל עובדי המשרד ביום ספא, דרך ארוחה עשירה במסעדה ועד טיול שטח. הרעיון המוביל את ימי הגיבוש הוא עיקרון שיתוף הפעולה: בעת שכל עובד תורם את חלקו, ניתן להגיע לשלם בלתי מנוצח המוביל ומניע את העסק שלכם. מנגד, בעת שכל עובד פועל כאינדיבידואל, נוצר קצר בתקשורת שבעולם העסקים יכול לא רק שלא לקדם אתכם, אלא גם לגרום לכם להפסדים. על כן, בימי הגיבוש חשוב לשזור ערכים של שיתוף פעולה, יצירת אמון, דגש על תקשורת אנושית ויכולת מנהיגות. המוטיבציה הרבה שהעובדים שלכם יקבלו תלווה אותם כבר ליום העבודה הבא…

לו"ז הגיבוש: יום גדוש בפעילות מגבשת ומלכדת

חגיגת יום גיבוש באזור המרכז רלוונטית לכם גם במקרים בהם המשרד שלכם באזור המרכז, וגם במקרים בהם המשרד שלכם ממוקם בצפון או בדרום. כיום, ישנם עובדים רבים המגיעים ממקום מגורים מרוחק אל מקום העבודה, כך שצוות העובדים שלכם מגיע ממקומות שונים. אזור המרכז הינו נקודת מפגש נהדרת שלכם עם העובדים שלכם. יחד עם זאת, אזור המרכז גדוש בשלל אטרקציות שונות כך שמדובר על הלוקיישן האידיאלי עבורכם. ניתן להתחיל את היום בארוחת בוקר מפנקת, להמשיך לטיול הנערך תחת כיפת השמיים כמו פעילות טרקטורונים ולחתום את היום בארוחה מגבשת עם כל הצוות שלכם. המטרה? לשחרר, לגבש ולהעניק רגעים בלתי נשכחים לצוות היקר!

במרכז: חוגגים יום גיבוש לצוות העובדים!

מתגבשים עם פעילות ODT

אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר כיום לגיבוש עובדים הינה פעילות ה-ODT. מדובר על פעילות שבבסיסה פיתוח הכישורים החברתיים תוך שמעניקים מיומנויות שונות של מנהיגות באמצעות פעילות שהינה אתגרית. פעילות זו מבוססת על שלושה עקרונות: למידה דרך חוויה והתנסות, עבודה קבוצתית ושיקוף.

על מנת להעניק לעובדים שלכם כלים, לא מספיק להנחות אותם בחומר עיוני, אלא צריך לגרום להם לחוות את אותם ערכים ולאתגר אותם אל מול אותם אלמנטים. על כן, לאורך הפעילות יצטרכו העובדים שלכם להתמודד אל מול בעיות שונות, כאשר לאורך הסדנא הם יזכו לחוות וללמוד דרך פעילות חווייתית. בנוסף, העבודה הקבוצתית היא זו המאפיינת את יום הגיבוש וגם יום שגרתי בעבודה – כך שחשוב שהם ידעו לשדך בין הרצונות והקול הפנימי שלהם ובין טובת הקבוצה. לאורך הפעילות הם יקבלו משוב, יתנו משוב ויצליחו לחזק אצלם את תחושת השייכות וההזדהות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *