הפקת פעילויות גיבוש קצרות לעובדים

פעילויות גיבוש הן פעולות חשובות ביותר לצורך שיפור היחסים בין העובדים, הכרת איש את רעהו גם בחיים האישיים ותרגול שיתופי פעולה בפעילויות שונות שישליכו במועד מאוחר יותר גם על מרקם יחסי העבודה ביניהם.

במקומות עבודה רבים קובעים ימי גיבוש שבהם כולם מנוטרלים ליום אחד מהמשימות השוטפות ונהנים מתכנית מאתגרת ומהנה ביותר לאורך כל היום.

כדי לייצור מפגשים פוריים בתכיפות גדולה יותר, אך במקביל לא לפגוע בעבודה עקב ההיעדרויות הללו, החליטו במקומות עבודה מסוימים שכדאי לבצע גם מפגשים קצרים ויעילים בשעות אחה"צ או הערב מעת לעת.

המפגשים הללו מתקיימים בשעות הערב בתום יום העבודה, או לחילופין מקבלים החלטה שכל העובדים יסיימו את עבודתם ביום ספציפי בשעה מוקדמת יותר, לדוגמה בשעה 15.00 או 16.00. משעה זו שבה ייסגרו המשרדים, תתקיים לעובדים פעילות מרתקת ומסקרנת.

מקומות עבודה שמבצעים את הפעילויות הללו בתכיפות, דואגים שבכל מפגש תהיה פעילות שונה מקודמתה כך שהעובדים ייחשפו לנושאים רבים ולתחומים מעשירים.

למרות פרק הזמן הקצר יחסית שמנותב לטובת הפעילויות הללו בתום יום העבודה, בין שעה לשעתיים, מתקבל בו האפקט הרצוי. העובדים נהנים מניקוי הראש, מהעיסוק בנושאים מאתגרים ובחוויה המשמעותית והמעצימה עם חבריהם.

הפקת פעילויות גיבוש קצרות לעובדים

אפשרויות לפעילות בשעות אחר הצהריים או הערב

כך הפכנו את מקום העבודה גם למקום תומך ומייעץ שמגלה אכפתיות לכל מה שקורה לעובד גם מעבר לשעות העבודה.

תשומת הלב שתקדישה ההנהלה לעובדים גם אם מדובר בשעה או שעתיים אחרי שעות העבודה תייצור אווירה נפלאה בחברה. העובדים יחושו שלהנהלה אכפת מכל עובד ושהיא משקיעה בו גם לאחר שעות העבודה.

הפעילויות הללו ייצרו מצבים שבהם העובדים ישקיעו הרבה יותר בעבודה, ירגישו מחויבות ושייכות גדולה הרבה יותר לעסק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *