הפקת פעילויות גיבוש קצרות לעובדים

הפקת פעילויות גיבוש קצרות לעובדים

פעילויות גיבוש הן פעולות חשובות ביותר לצורך שיפור היחסים בין העובדים, הכרת איש את רעהו גם בחיים האישיים ותרגול שיתופי פעולה בפעילויות שונות שישליכו במועד מאוחר יותר גם על מרקם יחסי העבודה ביניהם.

במקומות עבודה רבים קובעים ימי גיבוש שבהם כולם מנוטרלים ליום אחד מהמשימות השוטפות ונהנים מתכנית מאתגרת ומהנה ביותר לאורך כל היום.

כדי לייצור מפגשים פוריים בתכיפות גדולה יותר, אך במקביל לא לפגוע בעבודה עקב ההיעדרויות הללו, החליטו במקומות עבודה מסוימים שכדאי לבצע גם מפגשים קצרים ויעילים בשעות אחה”צ או הערב מעת לעת.

רוצה לקבל יותר פרטים על השירות שלנו? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

המפגשים הללו מתקיימים בשעות הערב בתום יום העבודה, או לחילופין מקבלים החלטה שכל העובדים יסיימו את עבודתם ביום ספציפי בשעה מוקדמת יותר, לדוגמה בשעה 15.00 או 16.00. משעה זו שבה ייסגרו המשרדים, תתקיים לעובדים פעילות מרתקת ומסקרנת.

מקומות עבודה שמבצעים את הפעילויות הללו בתכיפות, דואגים שבכל מפגש תהיה פעילות שונה מקודמתה כך שהעובדים ייחשפו לנושאים רבים ולתחומים מעשירים.

למרות פרק הזמן הקצר יחסית שמנותב לטובת הפעילויות הללו בתום יום העבודה, בין שעה לשעתיים, מתקבל בו האפקט הרצוי. העובדים נהנים מניקוי הראש, מהעיסוק בנושאים מאתגרים ובחוויה המשמעותית והמעצימה עם חבריהם.

הפקת פעילויות גיבוש קצרות לעובדים

אפשרויות לפעילות בשעות אחר הצהריים או הערב

  • משחקי גיבוש מרתקים ומאתגרים הבנויים מראש לאנשים בוגרים. העובדים מתחרים ביניהם ונהנים מהאווירה הקסומה ומלאת האדרנלין.
  • סיור ערב קולינרי באחד השווקים הצבעוניים הממוקמים בסמוך למשרד, הכולל הכוונה מקצועית על ידי שף, טעימות, מידע רב וארוחה גסטרונומית עשירה בתום הסיור.
  • סדנת בישול או סדנת אפייה. קיים היצע עצום של סדנות בתחומים מוכרים ומוכרים פחות, בשר, טבעוני, יינות, אוכל אסיאתי, קינוחים ועוד. העובדים ייהנו ללמוד את אופן הכנת המאכלים שנראו להם עד עתה מסובכים וייהנו לאכול את המטעמים בתום הסדנה.
  • הליכה משותפת למופע סטנד אפ / זמר מצליח או הצגה קומית כדי לצבור חוויות משותפות, לצחוק בקול רם וליהנות משעות איכות יחד. היחידה העילית של מקום העבודה צוברת יחד נקודות איכותיות שהן רק שלהם ושתמיד יהיה להם נעים מאד להיזכר ברגעים הללו.
  • הרצאה על נושא מרתק שקשור לעבודה או אינו קשור אליה כלל אך בהחלט יכול לעזור להם ביום יום כמו סדנה לניהול הזמן.
  • ביקור בספא, כולל עיסויים לשחרור מכל הלחצים.
  • טיול לילי בטבע, במקום בו יש פעילות לילית כמו מופע אור קולי.
  • משחקי מולטימדיה, שולחנות סנוקר ו/או פינג פונג, מיני גולף ומשחקי חשיבה. העובדים יתחלקו לשולחנות השונים ליהנות מהמשחק ותוך פרק זמן שנקבע מראש יחליפו את מיקומם. כך שכולם ייהנו ממשחקים מסקרנים ומהחשיפה לכל האפשרויות הקיימות.
  • שיחות של דינמיקה קבוצתית עם מנחה קבוצות מיומן הבקיא בנושאים רבים שישוחח עם כולם על נושא שמתקשר לרוב העובדים כמו לדוגמה דרכי חינוך ילדיהם, בעיות בזוגיות והפתרונות המוצעים, תמיכה בהורים מתבגרים ועוד. השיחה בין העובדים תיתן למיקצתם נקודות מבט חדשות, תפתח להם צוהר לאפשרויות ולרעיונות חדשים והם ישמחו לתת צ’אנס לאתגרים הללו בחייהם הפרטיים.

כך הפכנו את מקום העבודה גם למקום תומך ומייעץ שמגלה אכפתיות לכל מה שקורה לעובד גם מעבר לשעות העבודה.

תשומת הלב שתקדישה ההנהלה לעובדים גם אם מדובר בשעה או שעתיים אחרי שעות העבודה תייצור אווירה נפלאה בחברה. העובדים יחושו שלהנהלה אכפת מכל עובד ושהיא משקיעה בו גם לאחר שעות העבודה.

הפעילויות הללו ייצרו מצבים שבהם העובדים ישקיעו הרבה יותר בעבודה, ירגישו מחויבות ושייכות גדולה הרבה יותר לעסק.

הפקת פעילויות גיבוש קצרות לעובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *