מתאים בכל גיל: משחקי גיבוש למבוגרים

גם הצעירים וגם המבוגרים הם ילדים שהתבגרו ורובם שמחים לצאת מהשגרה ולשחק במשחקים שונים המתאימים למבוגרים. במשחקים האקטיביים אפשר להתפרע, להיות חופשיים, ספורטיביים ולהוציא המון אנרגיות. במשחקי החשיבה, זריזות הידיים והאסטרטגיה אפשר להפעיל את הראש וליהנות מהגיוון בחיים, להתמקד בנושאים שבדרך כלל לא נחשפים אליהם ביום יום ושאינם קשורים לעבודה, למשפחה ולכל עיסוק ספציפי שאליו מורגלים העובדים.

קיימים סוגים רבים של משחקי גיבוש וכל מקום עבודה בוחר בכל יום גיבוש את הטרנד המועדף עליו ועל עובדיו, משהו קליל או פעילות ספורטיבית רבה.

פעילות ביער, בפארק, בחוף הים

החברה המארגנת את ימי הגיבוש, מאפשרת לעובדים להראות את כישוריהם בתחומים כללים שונים, המשחקים מבוססים על ידע אישי, חתירה למטרה כשכל אחד מהנוכחים מנסה לפצח את החידות וכך יחד הם מתקדמים צעד אחר צעד עד ההגעה למטרה.

משחקי גיבוש למבוגרים יכולים להיערך בפארקים רחבי ידיים, יערות או באחד מחופי הים התיכון או הכנרת. מיקום המפגש נקבע על פי אופיים של המשחקים המתאימים לקהל המגיע.

קיימים משחקי חשיבה, שבהם חייבים לחשוב על האסטרטגיה הנכונה. אם לא בונים אסטרטגיה, אין סיכוי להצליח במשחק. לאחר גיבוש החשיבה על כך, יוצרים מסלולים טקטיים ומגיעים במהירות למטרה.

משחקי הגיבוש נעשים באמצעות משחקי חשיבה שונים בסגנון "המרוץ למיליון" שבהם רב הנסתר על הגלוי ולכן רק פעילות פיזית מאומצת ודינמיקה קבוצתית תוביל את כולם להיסחף לתהליך לכל אורכו וכך להגיע יחד ליעד הנחשק.

בפעולות ניווט ביער, המשימה מתחלקת בין כמה קבוצות כשכל המשתפים אמורים להגיע דרך מסלולים מקבילים לנקודה מסוימת על פי דף משימה. ההגעה אינה פשוטה ולא פעם טועים בניווט ומבינים שאין ברירה אלא לחזור בחזרה כי הכוון הוא הפוך. כל אחד מאנשי הצוות מנסה להיזכר בידע וברקע הצבאי שלו כדי להגיע למסקנות הנכונות שיובילו את כל הקבוצה לנקודת המפגש בסוף המסלול.

תחרויות במבנים ייעודיים

משחקי פיינטבול לייזר נערכים במבנים שנבנו במיוחד לשם כך, העובדים מתחרים קבוצה נגד קבוצה בעזרת רובים ייחודיים המשליכים כתמי צבע בגוונים שונים. יש לשחק משחק זה בתבונה ובתשומת לב מיוחדת כדי לא להיפגע או להיפצע.

גם במשחקי לייזר טאג מתקיימת תחרות מרתקת בין שתי קבוצות עובדים. התחרות אינה פשוטה ובמהלכה נתקלים באין ספור בעיות שיש להתגבר עליהם במהירות, בנחישות ובעבודת צוות כדי לצלוח את המשימה ולסיים במהירות את הנתיב לפני האחרים.

מתאים בכל גיל: משחקי גיבוש למבוגרים

צוותי ההדרכה

כל צוותי ההדרכה של החברה הם בעלי ניסיון רב, ידע ומיומנות. כל אחד מהם ביצע את מסלולי הניווט ואת המשחקים השונים פעמים רבות כך שהם מוכנים לכל תרחיש ונכונים לעזור בכל נקודה כדי שתהיה תחרות הוגנת ומלאת סיפוק לכל המשתתפים. המידע כולו מועבר בצורה נעימה וברורה, חלקו בעל פה וחלקו כולל דפי הדרכה שהוכנו מראש למשימות המתוחכמות המצריכות התמודדות מיוחדת.

תוצאות יום הגיבוש

מסיימי יום גיבוש מספרים על יום חוויתי במיוחד, בו למדו המון מכל אתגר שהוצב בפניהם, תהו על קנקנם ועל רמת הידע של חבריהם לעבודה, בתחומים שלא חשבו שיש להם בו מושג קל. הם הצליחו לשתף פעולה ולשלב ידיים בעבודת צוות לוחמנית משותפת כדי לזכות בכל הקופה.

התושייה והתעוזה שגילו חברי הצוותים הוכיחו כי לרבים מהם יש כושר מנהיגות ובזכותו הם איגדו את כולם והצליחו להגיע להישגים מרשימים.

אין עוררין על כך שהיום העוצמתי ישפיע לטובה בכל רבדי העבודה המשותפת בחברה בכל נקודת מפגש בפרויקטים השונים.

מחפשים משחקי גיבוש למבוגרים? פנו אלינו ונשמח לתת הצעה! יום מוצלח ומלא בהנאות !

אולי יעניין אותך גם:

פעילויות ODT

ארגון פעילות לילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *